0
267
Українка Заневська вперше в кар єрі пробилася в основу Australian Open
Марина Заневська

Одеситка Марина Заневська стала сьомою представницею України в основній сітці Відкритого чемпіонату Австралії.

Українська тенісистка Марина Заневська стала єдиною представницею нашої країни, яка пробилася в основу Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу через кваліфікацію.

У фіналі відбірного турніру молода одеська тенісистка за 1 годину і 24 хвилини переграла Мішель Ларчер-де-Бріту з Португалії: 6-3 7-5. На рахунку Заневської 10 ейсів і 4 подвійних помилки.

Марина вперше зіграє в основній сітці Відкритого чемпіонату Австралії. Раніше вона вже грала в першому раунді на Роллан Гаррос і US Open, але програвала в першому ж матчі.

У стартовому матчі основної сітки Заневська зіграє проти іспанки Лари Арруабаррени, яка посідає 89-те місце у світовому рейтингу. Переможець цієї пари зустрінеться з переможцем пари українки Лесі Цуренко й американки Варвари Лепченко.