Долгополов вийшов у півфінал турніру в Акапулько

0
122
Долгополов пробився до півфіналу

Австралієць Бернард Томич завадив відбутися українському півфіналу в Мексиці.

Український тенісист Олександр Долгополов вийшов у півфінал турніру ATP-500 Abierto Mexicano de Tenis в Акапулько.

У чвертьфінальному матчі киянин обіграв нідерландського тенісиста Робіна Хаасе 6:3 6:3. За весь матч у Хаасе був тільки один брейк-пойнт, але українець не дозволив суперникові його реалізувати.

На корті суперники пробули лише 1 годину 4 хвилини. На рахунку Долгополова 9 ейсів.

За вихід у фінал Долгополов посперечається з 21-ю ракеткою світу автралійцем Бернардом Томичем, який в чвертьфіналі переграв іншого українця - Іллю Марченка з рахунком 7:5 7:5.

Марченко намагався на рівних протистояти фавориту, але у вирішальні моменти допускав помилки.

Зазначимо, що Долгополов вийшов у півфінал турніру ATP вперше з серпня минуло року, Нагадаємо, що тоді киянин грав у півфіналі Мастерса в Цинциннаті.