RU
ГоловнаСпортТеніс
 

Ролан Гаррос. Розклад четвертого ігрового дня

iSport.ua, 25 травня 2016, 01:00
0
104
Ролан Гаррос. Розклад четвертого ігрового дня
Фото: Getty Images
Енді Маррей

Завтра на корт вийдуть Кеї Нісікорі, Стен Варінка, Енді Маррей, Сімона Халеп, Гарбінє Мугуруса, а також Катерина Бондаренко.

Корт Філіпа Шатріє

Симона Халеп (Румунія, 6) - Заріна Діяс (Казахстан) - початок о 12:00

Міртілль Жорже (Франція) - Гарбінє Мугуруса (Іспанія, 4)

Матіас Бурк (Франція) - Енді Маррей (Великобританія, 2)

Мілош Раонич (Канада, 8) - Адріан Маннаріно (Франція)

Корт Сюзанн Ленглі

Се Шувей (Тайвань) - Петра Квітова (Чехія, 10) - початок о 12:00

Таро Деніел (Японія) - Стен Ваврінка (Швейцарія, 3)

Бьорн Фратанжело (США) - Рішар Гаске (Франція, 9)

Каролін Гарсія (Франція) - Агнешка Радванська (Польща, 2)

Корт 1

Кеї Нісікорі (Японія, 5) - Андрій Кузнєцов (Росія) - початок о 12:00

Вікторія Голубич (Швейцарія) - Луція Шафаржова (Чехія, 11)

Жиль Симон (Франція, 16) - Гвідо Пелья (Аргентина)

Вероніка Сепеда (Парагвай) - Слоан Стівенс (США, 19)

Корт 2

Світлана Кузнєцова (Росія, 13) - Хізер Уотсон (Великобританія) - початок о 12:00

Теймураз Габашвілі (Росія) - Бенуа Пер (Франція, 19)

Коко Вандевеге (США) - Ірина Біжу (Румунія, 25) - четвертий запуск після парного матчу

Корт 3

Іво Карлович (Хорватія, 27) - Джордан Томпсон (Австралія) - початок о 12:00

Саманта Стосур (Австралія, 21) - Чжан Шуай (Китай)

Андрій Мартін (Словаччина) - Люка Пуй (Франція, 29)

Катерина Бондаренко (Україна) - Анніка Бек (Німеччина)

Корт 4

Альберт Рамос (Іспанія) - Марко Трунгелліті (Аргентина) - другий запуск після парного матчу

Корт 6

Шелбі Роджерс (США) - Олена Весніна (Росія) - початок о 12:00

Жеремі Шарді (Франція, 30) - Адам Павлашек (Чехія)

Нік Кірьос (Австралія, 17) - Ігор Сейслінг (Нідерланди)

Барбора Заглавова-Стрицова (Чехія, 30) - Полона Херцог (Словенія)

Корт 14

Мір’яна Лучіч-Бароні (Хорватія) - Наомі Осака (Японія) - початок о 12:00

Джек Сік (США, 23) - Дастін Браун (Німеччина)

Джон Існер (США, 15) - Кайл Едмунд (Великобританія)

Цвєтана Піронкова (Болгарія) - Юхан Ларссон (Швеція)

Корт 16

Чагла Бюйюкакчай (Туреччина) - Анастасія Павлюченкова (Росія, 24) - початок о 12:00

Душан Лайовіч (Сербія) - Віктор Троїцькі (Сербія, 22) - третій запуск після матчу парного розряду

Корт 17

Іван Додіг (Хорватія) - Фернандо Вердаско (Іспанія) - початок о 12:00

Катерина Макарова (Росія, 27) - Яніна Вікмайєр (Бельгія)

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах