iSport.ua,  9 жовтня 2016, 16:40
0
126
Енді Маррей

Шотландський тенісист Енді Маррей став переможцем китайського турніру China Open.

Свій останній виграний турнір Димитров вже міг і забути - з 2014-го року відбулося багато подій. Сьогодні ж болгарин міг виграти серйозні пекінські змагання і під кінець сезону врівняти своє становище у рейтингу ATP.

На руку Григорові пішла вчорашня відмова Мілоша Раонича і прохід у фінал абсолютно без боротьби. Утім, Маррей вміє швидко відновлюватися, а статистика особистих зустрічей вперто свідчить на користь британця (7: 3). А останній матч болгарин і зовсім згадувати не хоче - Маррей знищив суперника в чвертьфіналі US Open 2016, дозволивши Димитрову виграти лише 5 геймів.

Сьогодні боротьби було більше. Димитров довів, що не просто так обіграв Рафу Надаля, однак і Маррей продемонстрував різницю між ним і Надалем. Маррей наполегливо добивав до кожного м'яча Григора і повертав назад. Болгарин, до того ж, погано увійшов у гру і майже «під нуль» поступився своєю першою подачею, яка стала вирішальною у сеті.

У другій партії Маррей також вів із брейком, однак «під нуль» віддав гейм, у якому подавав вже на матч. Димитров спробував вчепитися у цю партію і дістався до тай-брейка, проте там знову напомилявмося і поступився без особливих шансів.

Маррей не без зусиль виграв черговий турнір, у якому не брав участі Новак Джокович. «Хто крутіший» у цьому сезоні - вирішиться вже на Підсумковому тенісному турнірі, який традиційно завершує сезон.