Світоліна поступається у фіналі WTA Elite Trophy

0
303
Еліна Світоліна

Українка Еліна Світоліна учетверте за три місяці поступилася чешці Петрі Квітовій і не зуміла завоювати престижний трофей

Сьогодні Еліна Світоліна і Петра Квітова зустрічалися у фіналі. До поєдинку дівчата підійшли по-різному. Петра, пристойно додавши в другій частині сезону, наприкінці все-таки трохи знітилася і не зуміла потрапити на Підсумковий турнір до Сінгапуру, а Еліна навпаки - з вересня грає якісно і додає від матчу до матчу.

Проте у фінал змагань у Чжухаї Петра пройшла впевнено, не віддавши жодного сету своїм не найсильнішим суперницям. Українка ж у півфіналі здобула вольову перемогу над Йоанною Контою і на вирішальний поєдинок вийшла зарядженою і налаштованою.

Впевнено діючи на своїй подачі, Світоліна зуміла взяти гейм на м'ячах суперниці. Петра часто помилялася, а Еліна сповна користувалася її помилками.

На жаль, тривало це недовго. Уже на рахунку 4:1 Петра зуміла повністю перевернути гру, а з нею і долю титулу. Дворазова чемпіонка Вімблдону стала потрапляти все частіше, а бити все сильніше. Саме завдяки своїй силі чешка виграла в Еліни попередні три матчі у 2016, а в сьогоднішній поєдинок втрутилася ще й травма українки.

Еліна поступилася п'ятьма геймами поспіль  у першому сеті і програла два на старті другої партії, після чого фактично припинила боротьбу. Виклик лікаря у перерві між сетами мало чим допоміг українці, у якої виникли проблеми з пальцем ноги.

Петра ж більш не випускала нитки гри зі своїх рук і впевнено довела матч і турнір до переможного кінця.