ГоловнаСпортТеніс
 

Індіан-Уеллс (WTA): Розклад і результати матчів

iSport.ua, 9 березня 2017, 11:16
0
76
Індіан-Уеллс (WTA): Розклад і результати матчів
Фото: bnpparibasopen.com
Indian Wells Tennis Garden

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів BNP Paribas Open.

BNP Paribas Open - професійний тенісний турнір, що проводиться в березні в Індіан-Уеллс, штат Каліфорнія (США) на хардових кортах. Змагання належать до серії WTA Premier Mandatory з призовим фондом сім мільйонів доларів. Даний розіграш стане 29-м в історії турніру під егідою WTA-туру.

Україну в даному турнірі представлять: Катерина Бондаренко, Леся Цуренко та Еліна Світоліна, остання з яких почне свої виступи з другого раунду.

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів:

Перше коло:

08.03 (22:10) Хітер Вотсон - Ніколь Гіббз 4: 6, 6: 2, 6: 2
08.03 (22:10) Моніка Нікулеску - Сорана Кирстя 4: 6, 6: 3, 6: 1
08.03 (22:15) Олена Остапенко - Данка Ковинич 6: 4, 2: 6, 7: 6
08.03 (23:30) Кірстен Фліпкенс - Катрін Белліс 4: 6, 6: 1, 6: 4
09.03 (00:25) Юхан Ларссон - Каміла Джорджі 7: 6, 6: 3
09.03 (1:00) Ван Цян - Катерина Бондаренко 5: 7, 6: 4, 6: 4
09.03 (1:30) Яніна Вікмайер - Лаура Зігемунд 6: 3, 3: 6, 6: 4
09.03 (2:00) Кейла Дей - Курумі Нара 6: 3, 6: 4
09.03 (2:35) Моніка Пуїг - Даніель Коллінз 6: 0, 6: 2
09.03 (3:45) Сара Еррані - Менді Мінелла 1: 6, 6: 4, 7: 5
09.03 (3:45) Луїза Чіріко - Франческа Скьявоне 6: 3, 6: 3
09.03 (4:00) Христина Плішкова - Бетані Маттек-Сендс 6: 0, 6: 3
09.03 (4:20) Медісон Бренгл - Тетяна Марія 6: 4, 6: 2
09.03 (4:40) Белінда Бенчич - Цвєтана Піронкова 6: 4, 6: 1
09.03 (05.00) Анетт Контавейт - Мисак Дої 7: 5, 6: 4
09.03 (5:20) Євгенія Родіна - Христина Макхейл 6: 1, 6: 0
09.03 (21:00) Лара Арруабаррена - Люсі Шафаржова
09.03 (21:00) Маріана Дуке-Маріньо - Патрісія-Марія Ціг
09.03 (21:00) Тейлор Таунсенд - Магда Лінетт
09.03 (21:00) Юлія Гергес - Айла Томлянович
09.03 (22:30) Дженніфер Брейді - Шелбі Роджерс
09.03 (22:30) Полін Пармантьє - Осеан Доден
09.03 (22:30) Катержина Синякова - Мона Бартель
09.03 (23:00) Олена Янкович - Ірина Фальконі
10.03 (00:00) Ярослава Шведова - Варвара Лепченко
10.03 (00:00) Ваня Кінг - Андреа Петкович
10.03 (1:30) Вікторія Голубич - Лорен Девіс
10.03 (1:30) Сара Соррібес-Тормо - Катерина Макарова
10.03 (1:30) Пен Шуай - Леся Цуренко
10.03 (1:30) Наомі Осака - Ріса Одзаки
10.03 (2:00) Елісон Ріске - Донна Векич
10.03 (05.00) Анніка Бек - Ежені Бушар

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Корреспондент.net в соцмережах