0
390
Еліна Світоліна

Еліна Світоліна не змогла вийти до півфіналу турніру в Пекіні.

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла пробитися до півфіналу престижного турніру в Пекіні.

У чвертьфіналі в затяжному поєдинку, який тривав 3 години і 26 хвилин, вона програла француженці Каролін Гарсія - 7:6 (5), 5:7, 6:7 (6).

Гарсія краще почала матч, зробивши брейк, але українка відповіла своїм брейком на шостому геймі. За рахунку 5:5 Світоліна програла свою подачу, але відразу взяла подачу суперниця і перевела гру на тайбрейк, який виграла 7:5.

Другий сет був більше схожий на гойдалки - за перші вісім геймів суперниці тричі програвали свою подачу. Вирішальним став програш Світоліної "під нуль" 12-го гейму.

У вирішальному сеті Світоліна повела 3:1, але не втримала свою подачу. Навіть більше, за рахунку 3:2 жодна з тенісисток не зуміла взяти свою подачу. А ось на тайбрейку і Світоліна, і Гарсія до останнього брали свої подачі, поки не помилилася українка, програвши 6:8.

За матч Світоліна подала двічі навиліт, припустилася чотирьох подвійних помилок і реалізувала 9 з 21 брейкпойнту, тоді як Гарсія зробила 7 ейсів, припустилася трьох ​​подвійних помилок і реалізувала 10 з 16 брейкпойнтів.

Поразка Світоліної в чвертьфіналі в Пекіні означає, що українка не зможе на наступному тижні стати першою ракеткою світу. Наступним турніром Еліни Світоліної стануть змагання в Гонконзі.