Долгополов з важкої перемоги стартував у Сіднеї

0
99
Олександр Долгополов

Олександр Долгополов у непростому поєдинку обіграв Віктора Троїцькі.

Перша ракетка України Олександр Долгополов виграв матч першого кола турніру серії АТР 250 у Сіднеї.

У стартовому поєдинку українець обіграв 55-у ракетку світу серба Віктора Троїцькі з рахунком 6:3, 6:7(8), 7:5.

Вигравши стартовий сет, Долгополов вів із брейком у другій партії, але подати на перемогу не зумів. Троїцькі відігрався з 3:1 на тайбрейку і перевів зустріч у вирішальний сет.

У третій партії суперники обмінялися брейками, а в дев'ятому геймі українець захистив подачу з прихованого матчболу. Забезпечивши собі як мінімум тайбрейк, Олександр виконав ще один брейк, який і поставив крапку в цьому матчі.

Матч пройшов за 2 години і 20 хвилин. За цей час українець зробив 13 ейсів, допустив 9 "подвійних" і реалізував 6 брейк-пойнтів.

У наступному раунді Долгополов зіграє з четвертим сіяним на турнірі італійцем Фабіо Фоньїні.

Нагадаємо, минулого тижня Долгополов дійшов до чвертьфіналу турніру в Брісбені.