iSport.ua,  10 січня 2018, 08:57
0
53
Новак Джокович

Сербський тенісист переміг австрійця Домініка Тіма на виставковому турнірі в Куйонгу.

Екс-перша ракетка світу серб Новак Джокович обіграв представника Австрії Домініка Тіма на виставковому турнірі в Куйонгу з рахунком 6:1, 6:4.

Тривалість протистояння склала 1 годину 4 хвилини. На початку поточного сезону уродженець Белграда знявся з виставкового турніру в Абу-Дабі і змагань АТР в Досі через травму.

В іншому матчі ігрового дня представник Хорватії Марін Чиліч в трьох партіях програв австралійцю Меттью Ебдену з рахунком 7:6 (7:3), 4:6, 5:7. В єдиній жіночій зустрічі швейцарка Белінда Бенчич перемогла китаянку Синьюй Ван - 7:6 (7:5), 6:4.

Завершує ігровий день зустріч південноафриканця Кевіна Андерсона і кіпріота Маркоса Багдатіса.

Раніше повідомлялося, що Долгополов не зміг вийти у чвертьфінал турніру в Сіднеї.