Халеп: Я виклалася на всі 100%, тому не розчарована собою

iSport.ua,  27 січня 2018, 17:25
0
496
Симона Халеп

Симона Халеп визнала, що Каролін Возняцкі була кращою за неї у фінальному матчі Australian Open, адже у неї залишилося більше енергії до кінця зустрічі.

Румунська тенісистка Симона Халеп програла фінальну зустріч на Australian Open представниці Данії Каролін Возняцкі. Спортсменка зізналася, що у Возняцкі було більше енергії наприкінці матчу, а самій Халеп, схоже, завадила травма голеностопа.

"Це лише тенісний матч, але так, я дуже засмучена, що не змогла його виграти. Я знову була близька до перемоги, але сили закінчилися. Вона (Возняцкі - ред.) була кращою за мене, у неї залишилося більше енергії до кінця зустрічі.

Після першого сету я просто вимкнулася. Зовсім не було сил, але потім я сказала собі, що повинна відбивати всі м'ячі, і змогла взяти другий сет. У третьому я зробила камбек, але коли я подавала на 5:3, у мене закінчився бензин, і я не змогла це зробити. Сьогодні я виклалася на всі 100%, тому я не розчарована у собі. Я засмучена тільки через те, що програла матч. Але життя продовжується. Впевнена, що якщо буду продовжувати працювати так само, то в майбутньому зможу виграти.

Моя права нога опухла. Але, взагалі, обидві не у формі. Усе, що мені потрібно зараз, - довга перерва. Я не вірила, що буду грати у фіналі після першого матчу. Голеностоп болів кожного дня. Я не могла тренуватися більше 10-15 хвилин, тому просто перебивала м'яч цей час і все. Я не вірила, що зможу пройти через усі ці матчі, але я цього хотіла. Схоже, у мені досить внутрішньої сили, щоб боротися з усім. Це чудово, і цей турнір багато значить для мене", - сказала Халеп на прес-конференції Australian Open.

Раніше повідомлялося, що Симона Халеп зміститься на другу позицію світового рейтингу, а Каролін Возняцкі стане першою ракеткою світу.