Ястремська поступилася у фінальному матчі в Кань-сюр-Мер

iSport.ua,  13 травня 2018, 20:35
0
164
Даяна Ястремська

Українська тенісистка не зуміла виграти турнір у Франції. Ястремська не найкращим чином почала матч.

Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла здобути перемогу у фіналі турніру ITF у Франції, поступившись шведці Ребеці Петерсон 4:6, 5:7.

Українка не найкращим чином почала матч, дозволивши суперниці вийти вперед 5:1, але зібралася і скоротила розрив до одного гейму, проте не змогла зрівняти рахунок на своїй подачі, хоча мала чотири геймболи.

Після цього матч був перерваний через дощ приблизно на тридцять хвилин, а після його відновлення тенісистки почали рівну боротьбу, але в останньому геймі Петерсон вдалося вдруге зробити брейк і виграти матч.

Даяна Ястремська (Україна, Q) - Ребекка Петерсон (Швеція, 8) 4:6, 5:7

Завдяки виходу у фіналі турніру ITF Ястремська дебютує в топ-150 світового рейтингу.