Світоліна вилетіла від Бузарнеску другий турнір поспіль

0
244
Еліна Світоліна

Еліна Світоліна знову програла - тій самій румунці, що й у Франції, але тепер у Бірмінгемі.

Перша ракетка України Еліна Світоліна, сіяна другою на турнірі в Бірмінгемі, поступилася у чвертьфіналі румунці Міхаелі Бузарнеску 3:6, 2:6.

Світоліна першою заробила брейк-поїнти у четвертому геймі, але не зуміла їх реалізувати, а в наступному геймі вже сама упустила подачу. Бузарнеску довела сет до перемоги, ще заробивши один брейк у кінцівці.

У перерві Еліна звернулася за допомогою до фізіо (їй заклеїли палець на правій руці). У другому сеті вже Бузарнеску першою заробила брейк-поїнти і реалізувала їх, вийшовши вперед - 3:1. У сьомому геймі Світоліна нав'язала боротьбу на подачі суперниці, але реалізувати брейк-поїнт вона знову не змогла. На наступній подачі українки Бузарнеску отримала матч-бол, який їй удалося виграти.

Нагадаємо, три тижні тому тенісистки зустрічалися на кортах Ролан Гаррос, де в третьому раунді Світоліна зазнала поразки від Бузарнеску з рахунком 3:6, 5:7.

Еліна Світоліна (Україна, 2) - Міхаела Бузарнеску (Румунія) 3:6, 2:6