iSport.ua,  11 липня 2018, 19:46
0
167
Роджер Федерер

Друга ракетка світу швейцарець Роджер Федерер у чвертьфіналі Вімблдону програв представнику ПАР Кевіну Андерсону (АТР:8) - 6:2, 7:5, 5:7, 4:6, 11:13.

Зазначимо, що Федерер після того, як повів у рахунку 2:0, віддав два сети своєму супернику, дозволивши зрівняти рахунок у партії, а потім взагалі виграв на тай-брейку.

Востаннє Федерер програвав на Вімблдоні у 2016 році, коли вилетів у півфіналі від Мілоша Раонича. Після цього швейцарець перемагав своїх суперників на трав'яному мейджорі лише "в суху" - по 3:0 або ж після їхньої відмови. Таким чином, переможна серія Роджера налічувала 34 сети.

Додамо, що Федерер вісім разів перемагав на Вімблдоні.

У півфіналі Андерсон зіграє з переможцем пари Мілош Раонич (Канада, 13) - Джон Існер (США, 9). Для південноафриканця перемога на швейцарцем стала першою в кар'єрі.