Світоліна насилу обіграла Бузарнеску в стартовому матчі Rogers Cup

iSport.ua,  8 серпня 2018, 22:40
0
272
Еліна Світоліна

Міхаела Бузарнеску отримала травму гомілковостопного суглоба і не змогла продовжити матч проти Світоліної в третьому сеті.

Українка Еліна Світоліна стартувала на Rogers Cup з другого кола проти румунки Міхаели Бузарнеску.

Світоліна перед поєдинком була впевненою, пам’ятаючи про дві прикрі поразки від румунки. Відзначимо, що п'ята ракетка світу вже двічі вилітала від Міхаели: спершу в третьому раунді Ролан Гаррос, а через три тижні і на турнірі в Бірмінгемі.

Поєдинок довелося трохи затримати через дощ, але все-таки він відбувся.

Еліна, немов вихор, налетіла на свою суперницю на стартових хвилинах гри, взявши чотири стартові гейми поспіль. Бузарнеску програла дві своїх подачі, однак прийшла до тями і спробувала повернутися в гру в середині партії, оформивши один брейк. Особливо румунка з цього нічого не отримала. Отже, Світоліна повела в рахунку - 6:3.

У другому сеті тенісистки впевнено брали свої подачі. Далі обидві обмінялися брейками в середині сету. Світоліна була в ролі наздоганяючої, проте зуміла перевести партію на тай-брейк. За рахунку 5:2 на користь українки, здавалося, Бузарнеску приречена на виліт. Однак румунка зуміла взяти 5 геймів поспіль і зрівняти рахунок у зустрічі.

Старт вирішального сету був повністю за Міхаелою. Бузарнеску повела в рахунку 3:0, однак Світоліна знайшла в собі сили, щоб відігратися і навіть вийти вперед. В одному з епізодів румунка невдало впала і серйозно пошкодила гомілковостопний суглоб, через що не змогла продовжити матч.

Отже, Світоліна стартувала на Rogers Cup c важкої перемоги, а Бузарнеску відвезли на каталці з бандажем на нозі. Схоже, Міхаела буде поза грою мінімум місяць. У наступному раунді Еліна зіграє з переможницею пари Вікторія Азаренко - Йоханна Конта.

Еліна Світоліна (Україна) - Міхаела Бузарнеску (Румунія) - 6:3, 6:7 (7), 4:3 (відмова)

Додамо, що Світоліна чинна чемпіонка Rogers Cup у Монреалі.