Марченко легко пройшов в 1/4 фіналу на турнірі у Казахстані

Текст: ,  18 травня 2022, 12:30
0
193
Марченко вийшов у чвертьфінал челенджера у Казахстані

Український тенісист здобув легку перемогу над бразильцем у другому колі змагань у Шимкенті.

Ілля Марченко продовжує впевнено виступати на тенісному турнірі серії челенджер у казахському Шимкенті. Український тенісист вийшов уже у чвертьфінал змагань.

Зазначимо, що зробив це Марченко легко у двох сетах, розгромивши представника Бразилії Габріеля Декампса.

Поєдинок тривав лише 46 хвилин та закінчився з рахунком 6:1, 6:1 на користь українця. Марченко виконав за матч шість ейсів і допустив одну подвійну помилку.