Цуренко перемогла в українському трилері на Вімблдоні

Текст: ,  29 червня 2022, 17:28
0
1595
Цуренко в трьох сетах здолала опір Калініної

Наші співвітчизниці влаштували справжнє шоу в другому раунді турніру Великого шлему.

Справжній трисетовий трилер побачили глядачі в українському дербі на Вімблдоні, у поєдинку Ангеліни Калініної та Лесі Цуренко. Калініна, у статусі фаворитки, впевнено почала поєдинок другого кола. Вона відібрала першу ж подачу суперниці, і далі в стартовому сеті довела справу до перемоги.

Надалі досвідченіша Цуренко змогла переломити хід зустрічі. У другій партії вона змогла перехопити перемогу, коли у 29-ї сіяної відібрала останню подачу в партії.

Вирішальний відрізок поєдинку знову почався з атак Калініної. Вона, забравши подачу Цуренко, у сеті повела перед 3:1, але на більше сил у фаворитки не залишилося. Цуренко виграла п'ять геймів поспіль, забравши сет і матч.

Зрештою, поєдинок розтягнувся на 2 години і 32 хвилини і закінчився з рахунком 3:6, 6:4, 6:3 на користь Цуренко. Зазначимо, що суперниці не подали за матч жодного ейсу, і кожна зробила по чотири подвійні помилки.

У наступному раунді Цуренко змагатиметься проти німкені Юлі Німаєр, яка несподівано вибила з боротьби третю ракетку світу Анетт Контавейт.