Текст: ,  2 серпня 2022, 14:04
0
875
Маррей допомагає українським дітям

Колишня перша ракетка світу продовжує жертвувати призові гроші від участі в турнірах людям, які постраждали від російського вторгнення.

Енді Маррей продовжує свою допомогу українським дітям, які постраждали від повномасштабного російського вторгнення. Зазначимо, що одразу після початку війни британський тенісист пообіцяв передати на благодійність усі гроші, зароблені на турнірах.

На сьогодні екс-першій ракетці світу так вдалося зібрати вже понад 300 тисяч доларів. Маррей зазначив, що продовжуватиме допомагати як мінімум до кінця цього року.

При цьому керівництво деяких змагань йде на зустріч британцю і його добрим намірам. Так цього тижня тенісист стартував на турнірі Citi Open у Вашингтоні.

Боси турніру одразу повідомили, що подвоїть суму призових для спортсмена. І Маррей міг виграти 342 800 доларів, якби здобув перемогу у фіналі.

На жаль, цього не сталося, адже 50-та ракетка світу несподівано поступився в першому колі шведу Мікаелю Імеру – 6:7, 6:4, 1:6. Втім, Маррей подякував керівництву турніру у Вашингтоні за таку ініціативу.

"Це неперевершено. Дякую Марку Ейну і всій команді за підтримку. Це доказ того, що коли гравці й турніри співпрацюють, може відбуватися щось насправді добре", – цитує Маррея прес-служба АТР.

Нагадаємо, Енді Маррей двічі вигравав Вімблдонський тенісний турнір: у 2013 і 2016 роках. У 2012 році британець переміг на Відкритому чемпіонаті США.