0
456
Ястремська зазнала поразки на старті US Open-2022

Українська тенісистка не змогла подолати опір господарки кортів Медісон Кіз.

Даяна Ястремська зачохлила ракетку на US Open цього року вже після стартового матчу. Українська тенісистка не зуміла пробитися до другого кола Відкритого чемпіонату США, програвши у двох сетах господарці кортів, американці Медісон Кіз.

Зазначимо, що у першому сеті на корті була рівна боротьба, і Ястремська навіть вела у рахунку з брейком 4:2. Проте Кіз змогла зрівняти рахунок та забрати партію на тай-бреку. А на другий сет сил в українки вже не залишилося, вона віддала дві свої подачі, зумівши при цьому відіграти лише одну. У підсумку американка виграла матч із рахунком 7:6, 6:3.

Суперниці провели на корті 1 годину 43 хвилини. За цей час Ястремська зробила одну подачу навиліт, припустилася трьох подвійних помилок і реалізувала два з шести брейкпоїнтів.

US Open-2022. Перше коло

Даяна Ястремська (Україна) - Медісон Кіз (США, 20) - 6:7, 3:6

Зазначимо, що Ястремська вже всьоме поспіль не змогла подолати стартовий раунд турніру Великого шолома.