Джокович виграв Підсумковий турнір ATP та встановив кілька досягнень

Текст: ,  21 листопада 2022, 09:06
0
875
Джокович із трофеєм АТР Finals 2022

Сербський тенісист-ветеран довів, що ще здатний вигравати найпрестижніші змагання.

Новак Джокович - переможець Підсумкового турніру ATP. У фінальному матчі серб не зазнав особливих труднощів у поєдинку з норвежцем Каспером Руудом, здолавши того у двох сетах 7:5, 6:3.

"Джокеру" знадобилося всього два сети та півтори години, щоб забрати свій п'ятий титул цього сезону. Джокович не віддав жодної своєї подачі і не дав Рууді дійти до брейк-поїнтів. До речі, якщо пригадати весь турнір, то серб не програв жодного матчу. Це дозволило йому отримати максимальні призові у розмірі 4740300 доларів.

Таким чином, для серба ця перемога стала шостою в ATP Finals, і за цим показником він зрівнявся з легендарним Роджером Федерером, який нещодавно завершив кар'єру.

Крім того, Джокович встановив одразу кілька рекордів Підсумкового турніру. По-перше, його призові на ATP Finals стали найбільшими для цього турніру. По-друге, сумарні доходи тенісиста за кар'єру досягли 165 млн доларів - це більше, ніж будь-хто заробляв в історії. Та ще й до того ж тенісист став найбільш віковим переможцем турніру, побивши рекорд Федерера на п'ять років.

Тепер Новак Джокович має 91 трофей за кар'єру, і він відстає від Рафаеля Надаля лише на один титул.