Турнір WTA в Цинциннаті: Костюк вибуває, Калініна йде далі

Текст: ,  15 серпня 2023, 09:34
0
333
Калініна вийшла до другого кола турніру в Цинциннаті

Українки по-різному стартували на престижних тенісних змаганнях у Сполучених штатах.

Марта Костюк залишила престижний тенісний турнір серії WTA 1000 в американському Цинциннаті вже після першого кола. Українська тенісистка з рахунком 2:6, 1:6 поступилась італійці Жасмін Паоліні. Для Костюк це вже друга поразка від Паоліні в трьох матчах.

Тим часом свої виступи на змаганнях продовжить інша представниця нашої країни Ангеліна Калініна. У стартовому матчі вона зустрілася з Чжу Лінь із Китаю і здобула перемогу у двох партіях за 1 годину 38 хвилин ігрового часу. Це була третя очна зустріч тенісисток, і українка веде в рахунку 2:1.

Наступною суперницею Калініної на турнірі стане п'ята сіяна Онс Жабер із Тунісу.