Українка повторила унікальне досягнення на турнірах Grand Slam

Корреспондент.net,  22 січня 2024, 10:34
0
1482
Ястремська вийшла до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії

Даяна Ястремська продовжує впевнено крокувати турнірною сіткою Відкритого чемпіонату Австралії.

Даяна Ястремська стала співавторкою унікального досягнення на турнірах серії Grand Slam. Нагадаємо, сьогодні українка вийшла вже до чвертьфіналу змагань.

Для цього їй довелося здолати колишню першу ракетку світу Вікторію Азаренко. Таким чином наша тенісистка, яка стартувала у турнірі з кваліфікації, виграла вже сім матчів поспіль.

Серед переможених наразі і дві колишні переможниці турнірів серії Grand Slam (Маркета Вондроушова та Вікторія Азаренко). Таким чином Даяна стала першою тенісисткою з кваліфікації з 1999 року, якій вдалося зробити це.

25 років тому таким досягненням відзначилася австралійка Єлена Докіч. На Вімблдоні, тоді ще 16-річна тенісистка виграла у Мері Пірс та Мартіни Хінгіс.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp