Корреспондент.net,  13 березня 2024, 10:00
0
1533
Марта Костюк

Українська тенісистка продовжує вдалі виступи на престижних змаганнях серії WTA 1000 в США.

Марта Костюк здобула чергову перемогу на цьогорічному турнірі серії WTA 1000 в американському Індіан-Веллсі. Цього разу перед українкою не встояла представниця країни-агресорки Анастасія Павлюченкова.

Росіянка була бита в 1/8 фіналу змагань. Матч, який тривав 79 хвилин, завершився з рахунком 6:4, 6:1 - на користь нашої тенісистки.

Зазначимо, що Костюк вперше в кар'єрі вийшла в 1/4 фіналу на турнірі категорії WTA 1000. У поточному сезоні українка виграла 14 матчів із 19 і входить до десятки найуспішніших тенісисток у Чемпіонських перегонах.

У чвертьфіналі змагань українка зіграє проти і ще однієї "нейтральної" спортсменки Анастасії Потапової, якій Марта програла обидва очних матчі.