24 липня 2008, 16:31
0
3
Федерер не засмучується

Роджер Федерер, який неочікувано програв на старті тенісного турніру в Торонто, сподівається, що йому вдасться перебороти ігрову кризу до старту Олімпіади в Пекіні.

У своєму першому після фінальної поразки на Уїмблдоні матчі найсильніший тенісист світу напередодні поступився французові Жилю Симонові в трьох сетах.

"Поганий старт, що тут приховувати. Хотів би я, щоб гра склалася інакше. Мені необхідно як треба потренуватися. Попереду Олімпіада й Відкритий чемпіонат США. Я маю намір там перемогти, тому я повинен бути впевнений у своїй готовності", - відзначив Федерер.

Швейцарець починав цей рік з гандикапом в 1445 очок перед Рафаелем Надалем. У випадку успішної гри в Торонто іспанець наблизиться до Федерера на відстань у пару-трійку сотень балів.

"Важливо зберігати позитивний настрій, кінець світу ще не настав. Сезон гри на харді тільки почався, попереду місяці турнірів на цьому покритті", - сказав Роджер, який очолює чоловічий рейтинг 234 тижня поспіль.

Поразка від Симона стала для Федерера вже 10-ою у нинішньому сезоні (в 53 матчах). Цілком імовірно, що ще до Олімпіади, яка стартує 8 серпня, звання першої ракетки світу перейде Надалю.

Швейцарець Роджер Федерер, посіяний на турнірі під першим номером, сенсаційно залишає Мастерс із Rogers Cup у Торонто.

Дворазовий чемпіон цих змагань поступився в трьох сетах лідерові перегонів US Open Serіes, французові Жилю Симонові.