Україна - сьома в медальному заліку чемпіонату світу з біатлону

iSport.ua,  19 лютого 2017, 17:15
0
394
Збірна України з біатлону

Збірна України виграла одну медаль чемпіонату світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Збірна України з біатлону продовжила приємну для себе медальну серію на чемпіонатах світу, здобувши срібну медаль у жіночій естафеті. Востаннє без нагород українці залишалися в 2010-му році.

Нинішня медаль стала 35-ю в історії для України. З них 6 золоті, 10 срібних і 19 бронзових. Що стосується жіночої естафети, то тут у нас 7 медалей, з них чотири "срібла" і три "бронзи". В естафетах на чемпіонатах світу ми поки що не перемагали.

З однією срібною нагородою в медальному заліку світової першості України поділила сьоме місце з Білоруссю, єдину нагороду якій у гонці переслідування принесла Дарина Домрачева.

Виграла медальний залік Німеччина, яка завоювала вісім медалей, з яких сім - золотих і одна срібна. Особливо постаралася Лаура Далмаєр, яка виграла п'ять золотих медалей.

Друге місце в медальному заліку посіла Франція із 7 медалями (1-2-4), третя - Чехія, у якої 4 медалі (1-2-1). Потім ідуть США, Росія і Норвегія.

Раніше повідомлялося, що організатори ЧС з біатлону переплутали гімн Росії під час церемонії нагородження.