Українські паралімпійці вибороли ще шість медалей Ігор-2022

Текст: ,  11 березня 2022, 10:53
0
351
Людмила Ляшенко виграла чергову медаль на Паралімпіаді

Після сьомого дня змагання збірна України зміцнилася на другому місці медального заліку.

Збірна України здобула відразу шість медалей у сьомий день змагань на Паралімпіаді-2022 у Пекіні. Найуспішнішою для наших спортсменів стала чоловіча індивідуальна гонка серед біатлоністів із порушеннями зору. 25-річний Олександр Казик завоював золото у цій дисципліні, а Віталій Лук'яненко – срібло.

Крім того, чемпіонками Ігор стали дві українки – Оксана Шишкова виграла в індивідуальних перегонах серед спортсменок із порушенням зору, а Людмила Ляшенко у цій же дисципліні серед спортсменок, які змагаються стоячи.

Тарас Радь став срібним медалістом у індивідуальній гонці (сидячи). А Григорій Вовчинський у індивідуальних перегонах (стоячи) був третім.