Йоганнес Бьо виграв загальний залік Кубка світу і Великий кришталевий глобус

Текст: ,  9 березня 2023, 12:36
0
914
Йоганнес Бьо - головний тріумфатор сезону 2022/23 у чоловічому біатлоні

Норвезький біатлоніст став недосяжним для переслідувачів та достроково виграв головний приз сезону.

Йоганнес Бьо став переможцем загального заліку Кубка світу з біатлону та володарем Великого кришталевого глобуса. Справа в тому, що норвезький біатлоніст став недосяжним для всіх переслідувачів задовго до кінця сезону.

Маючи 1319 балів, він відірвався від найближчого переслідувача та партнера з команди Стурли Легрейда на 399 очок.

Легрейд теоретично мав шанси обійти Бьо, в останніх п'яти гонках сезону можна було набрати 450 очок. Проте обидва норвежці пропустять індивідуальну гонку в Естерсунді через коронавірус.

Для Йоганнеса це чемпіонство стало четвертим у кар'єрі. Попереднє чемпіонство він оформив у сезоні 2020/21.

ТЕГИ: биатлонКубок мира по биатлонуБольшой хрустальный глобус