Український фристайліст взяв золото на турнірі в США, обійшовши чинного чем

0
413
Дмитро Котовський

Дмитро Котовський продемонстрував найкращий результат на змаганнях.

Український фристайліст Дмитро Котовський виборов золоту медаль на міжнародному турнірі з лижної акробатики FIS Open, який відбувся в американському Парк-Сіті.

22-річний українець став тріумфатором змагань із результатом 120,89 бала, виконавши потрійне сальто із чотирма гвинтами (фул-дабл-фул-фул), повідомляє прес-служба НОК.

Котовському вдалося на 11,2 бала випередити чинного чемпіона світу швейцарця Ное Рота (109,69), якому дісталося срібло. Бронзовим призером став олімпійський чемпіон-2022 у командній першості Крістофер Лілліс (107,69) із США.

FIS Open. Парк-Сіті, США

Дмитро Котовський (Україна) – 120,89

Ное Рот (Швейцарія) – 109,69

Крістофер Лілліс (США) – 107,69

Зазначимо, що наступного тижня Котовський у складі збірної України виступить на третьому етапі Кубка світу з лижної акробатики, який стартує 2 лютого у Дір-Веллі, США.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp