Дмитренко фінішувала у топ-10 індивідуальної гонки на чемпіонаті світу

0
534
Христина Дмитренко

Найкращою на дистанції стала італійка Віттоцці.

У вівторок, 13 лютого, у чеському Нове Место у рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася індивідуальна гонка у жінок.

Україну у цьому старті представляли чотири спортсменки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко та Анна Кривонос.

Найкращий результат серед українок продемонструвала Дмитренко, фінішувавши у топ-10. 24-річна біатлоністка з ідеальною стрільбою на вогневих рубежах завершила індивідуальну гонку на восьмій позиції.

Кривонос з однією штрафною хвилиною стала 26-ю, Меркушина з трьома хибами - 29-ю, а Джима, припустившись трьох промахів на останньому вогневому рубежі, посіла 40-е місце.

Виграла гонку італійка Ліза Віттоцці. Також місця на п'єдесталі зайняли німкеня Яніна Геттіх-Вальц та представниця Франції Жюлія Сімон.