iSport.ua,  25 серпня 2024, 12:56
0
842
Віталій Мандзин

Українець додав до перемоги у спринті медаль найвищого ґатунку в гонці переслідування серед юніорів.

У неділю, 25 серпня, на літньому чемпіонаті світу-2024 з біатлону, який проходить в естонському Отепяї, відбулася гонка переслідування серед юніорів.

Після успіху у вчорашній спринтерській гонці українець Віталій Мандзин забрав золото і в пасьюті. Український біатлоніст із чотирма промахами подолав дистанцію за 26.44,8, залишивши позаду двох норвежців, які також зайняли місця на п'єдесталі.

У гонці брали участь ще чотири українці. За крок від першої десятки фінішував Богдан Борковський, Сергій Супрун став 13-м, Михайло Хміль - 20-м, а Єгор Макаренко - 37-м.

Літній ЧС-2024 з біатлону
Гонка переслідування, юніори

1. Віталій Мандзин (Україна) 26.44,8 (1+0+0+3)
  2. Сіверт Герхардсен (Норвегія) +18,8 (0+0+2+2)
  3. 3. Каспер Калкенберг (Норвегія) +22,5 (0+0+2+2)

11. Богдан Борковський (Україна) +1.03,8 (0+1+4+2)
13. Сергій Супрун (Україна) +1.12,4 (3+0+1+2)
20. Михайло Хміль (Україна) +1.44,4 (1+3+1+1)
37. Єгор Макаренко (Україна) +4.39,7 (2+3+1+0)

Нагадаємо, що Дмитро Підручний виграв суперспринт на літньому ЧС-2024 з біатлону, а Артем Тищенко став другим.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp