Чемпіонат світу: Бельгія здобула вольову перемогу над Алжиром

Sport bigmir,  17 червня 2014, 21:05
0
102
Дріс Мертенс забив переможний гол у ворота Алжиру

У вівторок, 17 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Бельгії з мінімальною перевагою переграла Алжир.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Бельгія - Алжир - 2:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014.

Перший тайм збірна Бельгії провела дуже слабо. Перший гольовий момент завершився відразу ж пенальті - Вертонген у своєму штрафному притримав суперника за руку, і Алжир несподівано повів у рахунку. До перерви ані Алжир, ані Бельгія нічого не показали.

У перерві в складі Бельгії вийшов Мертенс, а через двадцять хвилин до нього приєднався Феллайні - і ці заміни зіграли на 100%. Алжир притискався до своїх воріт і сподівався на міцний захист - але Бельгія двічі знаходила ключики до замка. Спочатку Феллайні перестрибнув захисника і замкнув навіс де Брюйне зі штрафного. А потім у ході красивою атака Азар чудово пройшов з м'ячем і віддав пас на вільний простір, а там вже Мертенс встановив остаточний рахунок матчу. Бельгія могла ще забити, але й цього вистачило для перемоги над Алжиром.

Бельгія - Алжир 2:1

Гол: Маруан Феллайні (72), Дріс Мертенс (80) - Софіан Фегулі (25-пенальті)