Гучна сенсація: Збірна Чилі влаштовує проводи Іспанії з чемпіонату світу

Sport bigmir,  19 червня 2014, 00:10
0
567
Фанати збірної Іспанії розчаровані поразкою своєї команди

У середу, 18 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Чилі сенсаційно переграла Іспанію і змусила чинних чемпіонів світу достроково припинити боротьбу за вихід в плей-оф.

Подробиці і онлайн матчу: Іспанія - Чилі - 0:2 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Після розгрому в матчі першого туру Іспанії потрібно було реабілітуватися перед своїми уболівальниками – і команді дель Боске це не вдалося. Перший тайм Іспанія фактично провалила, двома грубими помилками в обороні поставивши себе в скрутне станоивще.

Спочатку в ході атаки Чилі Арангіс і Варгас вискочили на захисника і розіграли зайвого. А в кінцівці тайму той же Арангіс скористався відскоком м'яча після сейву Касільяса і спокійно переграв воротаря збірної Іспанії.

У другому таймі на поле вийшла зовсім інша збірна Іспанії. Шквал атак обрушився на ворота Клаудіо Браво, але чилійський воротар раз за разом рятував своїх партнерів від неприємностей і наближав сенсацію.

І вона відбулася – чинні чемпіони світу, команда, яка виграла три поспіль великих міжнародних турніри, законодавець футбольних мод світу скінчилася в одну мить. У футбольного трону цього року буде новий король

Іспанія - Чилі – 0:2

Гол: Едуардо Варгас (20), Чарлес Арангіс (43)