Трагедія Іспанії та феєрія Хорватії: Підсумки сьомого дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  19 червня 2014, 08:45
0
649
Іспанія оплакує свій виліт з чемпіонату світу

У середу, 18 червня, відбувся сьомий день Чемпіонату світу з футболу 2014 року в Бразилії. СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося за цей день.

Як відомо, ще вчора вночі матчем Росія - Південна Корея завершилися ігри першого туру чемпіонату світу з футболу 2014 року. Пролетів цей тур дуже швидко, але це не завадило нам подумати і представити Вашій увазі дві символічні збірні:

Однак не встиг завершитися перший тур, як відразу ж трапилася величезна сенсація. Але про все по порядку.

Відкривали футбольний вечір збірні Голландії та Австралії. Команди не стали відсиджуватися в обороні, а влаштували веселу перестрілку, особливо у другому таймі. Голи забивались на будь-який смак, а перемогла команда Нідерландів. Яка, як виявилося, завдяки такому результату вийшла в плей-оф.

Австралія - Нідерланди - 2:3

Гол: Тім Кехілл (22), Майл Єдинак (54-пенальті) - Арьєн Роббен (20), Робін ван Персі (58), Мемфіс Депа (68)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Австралія – Нідерланди - 2:3 Відео голів матчу

А ось другий матч цього вечора буде обговорюватися ще досить довго. Після провалу у першій грі іспанці не просто не реабілітувалися, вони поступилися Чилі з рахунком 0:2 і втратили всі шанси на вихід в плей-оф. А Чилі, відповідно, собі місце в матчах на вибування забронював.

Іспанія - Чилі - 0:2

Гол: Едуардо Варгас (20), Чарлес Арангіс (43)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Іспанія – Чилі - 0:2  Відео голів матчу

Ну а в третьому поєдинку вечора Хорватія спокійно переграла Камерун. Хорвати швидко забили, отримали чисельну перевагу ще в першому таймі після неадекватного вчинку Сонга, а у другій половині просто добивали суперника.

Камерун - Хорватія - 0:4

Гол: Івіца Оліч (11), Іван Перішич (48), Маріо Манджукич (61, 73)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Камерун – Хорватія - 0:4 Відео голів матчу