Чемпіонат світу: Бельгія на останніх хвилинах вириває перемогу у Росії

Sport bigmir,  22 червня 2014, 21:00
0
473
Дівок Оріджі забиває гол у ворота Росії

У неділю, 22 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Бельгії з мінімальною перевагою переграла Росію.

Подробиці й онлайн матчу: Бельгія - Росія - 1:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Після перемоги в першому турі Бельгію вважали фаворитом у протистоянні з Росією, однак гра розставила все на свої місця - суперники були рівні. Обидві команди грали на високих швидкостях, проте уважність в обороні власної штрафної призвела до того, що команди практично не створювали гольові моменти. З перших хвилин лідера збірної Бельгії Едена Азара надійно прихопили, а в захисті збірної Бельгії грають висококласні майстри. За всю гру Компані та компанія дозволили Росії створити практично єдиний небезпечний момент - наприкінці першого тайму при подачі Кокорін без перешкод наносив удар головою майже з лінії воротарського, але промахнувся мимо цілі.

Чим ближче був кінець матчу, тим сильніше починали тиснути бельгійці. Однак результат поєдинку вирішила індивідуальну майстерність, а не командна робота. Оріджі віддав пас на Едена Азара, гравець Челсі відмінно проскочив до лицьової і звідти повернув м'яч нападаючому - а 18-річний гравець в дотик забив переможний гол у ворота збірної Росії. Варто відзначити, що третій гол Бельгії на чемпіонаті світу забиває гравець, який виходить на заміну. Унікальне досягнення.

Після цієї поразки для Росії ще нічого не втрачено - в будь-якому випадку треба буде вигравати матч третього туру проти Алжиру і сподіватися на Бельгію.

Бельгія - Росія - 1:0

Гол: Дівок Оріджі (88)

Фанатки збірної Бельгії на трибунах/AP

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чемпіонат світу: Бельгія на останніх хвилинах вириває перемогу у Росії