Порятунок Португалії і поразка Росії: Підсумки одинадцятого дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  23 червня 2014, 08:45
0
437
Голова Варели залишає Португалії шанси на плей-оф

У неділю, 22 червня, відбувся одинадцятий день Чемпіонату світу з футболу 2014 року в Бразилії. СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося за цей день.

У першому матчі вечора Бельгія і Росія видали рівну гру. За майже весь час з небезпечних моментів можна було згадати лише удар Кокоріна головою з близької відстані. Незважаючи на те, що команди активно бігали, захист працював на найвищому рівні. Проте все вирішила індивідуальна майстерність гравців Бельгії - Азар відмінно обробив м'яч і від лицьової видав на молодого Ориджи, який з ходу пробив Акінфєєва.

Бельгія - Росія - 1:0

Гол: Дивок Ориджи (88)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ:  Бельгія – Росія - 1:0 Відео голів матчу

У другому матчі цієї групи все було вирішено вже в першому таймі - Алжир відвантажив Кореї три голи за перші 45 хвилин гри та в подальшому дозволив собі трохи розслабитися. Тепер команду чекає гра проти Росії, де їх може влаштувати навіть нічия.

Південна Корея - Алжир - 2:4

Гол: Сон Хин Мін (50), Ку Джа Чхоль (72) - Іслам Слимани (26), Рафік Халиш (29), Абдельмумене Джабу (38), Ясін Браїмі (62)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Південна Корея – Алжир - 2:4 Відео голів матчу

Ну а третій матч вечора, який став останньою грою другого туру, подарував дуже яскраве видовище і чудову інтригу. Португалія першою відкрила рахунок, потім пропустила, а в кінці гри зовсім поставила себе на край прірви. Якби гра завершилася поразкою, то команда Роналду достроково оформила б виліт з чемпіонату світу. Але за хвилину до фінального свистка точний навіс Роналду знайшов голову його партнера, і Португалія залишила собі шанси на вихід в плей-оф.

США - Португалія - 2:2

Гол: Джермейн Джонс (64), Клінт Демпсі (81) - Нані (5), Сільвестр Варела (90+5)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: США – Португалія - 2:2 Відео голів матчу