Чемпіонат світу: Поразка від Аргентини не завадила Нігерії вийти у плей-оф

Sport bigmir,  25 червня 2014, 21:25
0
163
Ліонель Мессі двічі забив у матчі з Нігерією

У середу, 25 червня, відбулися матчі третього туру у групі F, за результатами яких в 1/8 фіналу вийшли Аргентина та Нігерія.

Подробиці та онлайн матчу: Нігерія - Аргентина - 2:3 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Аргентина перед грою достроково забезпечила собі вихід у плей-оф, тоді як для Нігерії головним завданням було грати, спостерігаючи за ходом іншого матчу. Однак початок гри сплутав усі карти наставникам - команди вирішили не розкачуватися, а швидко зметикували по голу. Спершу м'яч після удару Ді Марії влучив у штангу, відлетів у спину воротаря, і від неї знову вдарився у штангу та вилетів у поле - але прямо на Ліонеля Мессі, який з ходу пробив повз захисників. Через хвилину після пасу Бабатунде Муса красиво обіграв захисника і забив чудовий гол ударом у дальній кут.

Після такого жвавого початку гравці і не думали знижувати темп - за не найспекотнішої погоди футболісти показували себе у всій красі. Що може негативного записати на свій рахунок Аргентина, так це ранню заміну Агуеро - Серхіо залишив поле ще у першому таймі. На перерву команди пішли з перевагою Аргентини - Мессі забив гол класним ударом зі штрафного.

Нігерія - Аргентина - 2:3 Відео голів матчу

Другий тайм почався з нового голу Нігерії - знову невгамовний Муса отримав м'яча і невідпорно пробив. Щоправда, Аргентина недовго думала над відповіддю, і вже через дві хвилини після подачі з кутового Рохо знову вивів команду вперед.

До кінця гри суперники продовжували створювати моменти, особливо старалася Аргентина, але в умовах відсутності Ліонеля Мессі (тренер замінив його на 64-тій хвилині) так і не змогла забити більше. Перемога Аргентини принесла їй законне перше місце у групі. А ось Нігерія через поразку Ірану в іншому матчі стала другою.

Нігерія - Аргентина - 2:3

Гол: Ахмед Муса (4, 48) - Ліонель Мессі (3, 45), Маркос Рохо (50)

Подробиці та онлайн матчу: Боснія і Герцеговина - Іран - 3:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Для Боснії ця гра була точно останньою на Мундіалі, тоді як Ірану потрібно було перемагати. Однак європейська команда проявила велику волю до перемоги. Уже на початку гри Едін Джеко мав два моменти - і якщо спершу його удару не вистачило точності, то ось на 23-тій хвилині все склалося якнайкраще - Едін впевнено пройшов із м'ячем і з-за штрафного вдарив точно під штангу. Через хвилину Іран відповів ударом у поперечину, і на цьому небезпечні моменти біля воріт Боснії практично зникли.

А ось Боснія у другому таймі змогла двічі забити - спочатку П’янич отримав м'яча на межі офсайду, а потім Врсайєвич у контратаці поскупився і сам розписався у воротах суперника. Іран відповів голом у проміжку між цими моментами, але на перемогу сьогодні не награв.

Боснія і Герцеговина - Іран - 3:1

Гол: Едін Джеко (23), Міралем П’янич (59), Авдія Врсайєвич (83) - Реза Гучаннеджад (82)

ТЕГИ: сборная Аргентинысборная Нигериисборная Боснии и Герцеговинысборная ИранаЧМ 2014