Sport bigmir,  30 червня 2014, 02:00
0
953
Фанати Коста-Ріки радіють перемозі

У неділю, 29 червня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Коста-Ріки переграла Грецію і вперше у своїй історії вийшла до 1/4 фіналу.

Подробиці і онлайн матчу: Коста-Ріка - Греція - 1:1 текстова трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу 2014

Коста-Ріка впевнено і несподівано вийшла з дуже непростої групи з Англією, Уругваєм та Італією, а Греція завдяки пенальті на останній хвилині вскочила у вагон поїзда. Виходячи з результатів команд в Бразилії, Коста-Ріка виднілася явним фаворитом поєдинку. Однак гра пройшла під суттєву диктовку греків. Збірна Греції завдала 17 ударів проти 4-х у суперників. Дуже добре проявив себе воротар Коста-Ріки Кейлор Навас, який не раз рятував свої володіння від неприємностей.

А на самому початку другого тайму Коста-Ріка забила - після передачі з флангу Брайан Руїс катнув м'яч у кут, а воротар до цього виявився неготовим. Через хвилину арбітр міг поставити пенальті в ворота Греції після гри рукою Торосідіса, але не зробив цього.

Дивись також: Коста-Ріка - Греція Відео голів матчу 1/8 фіналу

Коста-Ріка істотно ускладнила своє положення на 66-й хвилині після того, як основний гравець Оскар Дуарте отримав другу жовту картку і відправився відпочивати. Можливо, саме його зусиль не вистачило в доданий час, коли Навас впорався з ударом Гекаса, але не зміг перешкодити Папастатопулосу добити м'яч у сітку воріт.

У додатковий час найреальніший момент створила збірна Греції, але після виходу п'ять у два з ударом нападаючогосправився воротар Коста-Ріки.

А в серії пенальті все вирішилося на п'ятому ударі - спочатку Кейлор Навас відбив удар Гекаса, а потім Умань впевнено вивів свою команду в 1/4 фіналу. Вперше у своїй історії - в 1990 році костаріканці грали в 1/8, але крупно поступилися Чехословаччині.

Коста-Ріка - Греція - 1:1 (5:3 в серії пенальті)

Гол: Брайан Руїс (52) - Сократіс Папастатопулос (90+1)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Чемпіонат світу: Коста-Ріка в серії пенальті обіграла Грецію і переписала свою історію