Головний тренер збірної Франції: Ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому

Sport bigmir,  30 червня 2014, 22:57
0
67
Дешам: На чемпіонаті світу всі матчі складні

Головний тренер національної збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував перемогу над Нігерією, яка дала змогу його команді пробитися до чвертьфіналу чемпіонату світу

"У нас було багато моментів, але контроль над грою ми змогли встановити тільки після 60-ї хвилини. Гол ми забили пізно, так що до останніх хвилин хлопцям доводилося грати з максимальною напругою. У цьому матчі було багато боротьби.

На чемпіонаті світу всі матчі складні. Пишаюся тією грою, яку показує наша команда. Ми зробили ще один крок вперед, але часу святкувати немає. Через чотири дні нам належить зіграти у чвертьфіналі, і ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому", - заявив Дешам в інтерв'ю TF1.

Нагадаємо, в понеділок, 30 червня, у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції наприкінці матчу дотиснула Нігерію (2:0) і вийшла до чвертьфіналу.