Чемпіонат світу: Німеччина в додатковий час вириває путівку до чвертьфіналу

Sport bigmir,  1 липня 2014, 01:40
0
202
Німеччина і Алжир видали бойовий матч

У понеділок, 30 червня, у матчі 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Німеччини тільки в додатковий час змогла переграти непоступливий Алжир.

Подробиці іонлайн матчу: Німеччина - Алжир - 2:1 текстова трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу

З перших хвилин ми бачили не ту Німеччину, до якої звикли на цьому чемпіонаті світу. Або Алжир видав гру надрівня. Відпочатку африканці ні в чому не поступалися супернику, організовуючи небезпечні моменти біля воріт Нойєра. Мануель взагалі дуже часто грав останнього захисника, героїчно вибігаючи з воріт і рятуючи від неприємностей.

Під кінець тайму Німеччина створила дуже небезпечний момент – воротар відбив удар Крооса перед собою і впорався з добиванням Гетце.

На початку другого тайму Німеччина створила кілька небезпечних моментів і заспокоїлася. Але чим ближчим був фінальний свисток, тим важче доводилося Алжиру. Разів п'ять німці цілком могли виходити вперед, але воротар весь час рятував. Так прийшов додатковий час. І відразу ж в першій атаці Німеччина забила – Мюллер прорвався по флангу і Шюррле п’яткою переправив м'яч у ворота. Наприкінці екстратайму крапку в грі поставив Месут Озіл, який добивав після чергового героїчного порятунку воріт. Але Алжир пішов з високо піднятою головою, встигнувши відквитати один гол. Ось така весела гра, і Німеччина виходить у чвертьфінал на Францію

Німеччина - Алжир - 2:1

Гол: Андреа Шюррле (92), Месут Озіл (119) - Абдельмумен Джабу (120 +1)