Фотогалерея: Найяскравіші фото 20-го дня ЧС-2014

Sport bigmir,  2 липня 2014, 09:01
0
179
Ді Марія в кінцівці матчу приніс Аргентині перемогу

1 липня були зіграні останні два матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014.

20-й ігровий день чемпіонату світу назвав нам імена останніх чвертьфіналістів ЧС-2014. За раніше наміченою традицією, переможці матчів визначилися в додатковий час, і ними стали переможці груп - саме вісімка тріумфаторів групового етапу і зіграє у чвертьфіналі.

Дивись також: Переможний постріл Ді Марії і щастя Бельгії: найяскравіші фото 20-го дня ЧС-2014

Учора спершу збірна Аргентини перед закінченням другого додаткового тайму завдяки пострілу Анхела Ді Марії не стала доводити справу до пенальті і вирвала перемогу у Швейцарії - 1:0.

Читай також: Наставник збірної Швейцарії завершив тренерську кар'єру

Пізніше Бельгія також у додатковий час пробила оборону США - 2:1. У чвертьфіналі 5 липня США і Аргентина зіграють між собою.