Аргентина вперше за 24 роки проривається до півфіналу чемпіонату світу

Sport bigmir,  5 липня 2014, 21:13
0
212
Ді Марія та Ігуаїн святкують забитий гол

У суботу, 5 липня, в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Аргентини з мінімальним рахунком переграла Бельгію.

Подробиці і онлайн матчу: Аргентина - Бельгія - 1:0 текстова трансляція матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу

Збірна Аргентини на цьому чемпіонаті завжди показувала не зовсім видатну гру, яка проте приносила команді Мессі перемоги. Причому, всі чотири перемоги на цьому чемпіонаті світу виявилися мінімальні. Для Бельгії же вихід у чвертьфінал став видатним показником - останній раз національна збірна проходила так далеко в 1986 році, коли зайняла четверте місце на турнірі.

Але віра в казку бельгійців похитнулася вже на самому початку матчу - Де Брюйне помилився в центрі поля, аргентинці швидко довели м'яч до штрафної, де Ігуаїн не роздумуючи з ходу пробив повз Куртуа. На цьому турнірі якщо Аргентина виходить вперед, свого вона вже не упускає. Так і зараз латиноамериканці впевнено контролювали хід гри. У середині тайму Де Брюйне пробивав по воротах, Ромеро відбив м'яч убік, де повз нього пролетів Оріджа. А наприкінці першої половини суперники обмінялися моментами - Мессі зі штрафного сильно пробив над девяточку, а в атаці у відповідь Міральяс після навісу з флангу головою промазав з відмінної позиції.

Дивись також: Аргентина - Бельгія - відео голу матчу 1/4 фіналу

У другому таймі Аргентина почала грати активніше, а Бельгія все ніяк не могла придушити свою боязкість. Відмінно зіграв Ігуаїн, який двічі створював хороші моменти - спочатку він пробивав по воротах, а м'яч рикошетом від ван Бюйтена ледь не влетів у кут, а потім ударом почухав поперечину. Тренер збірної Бельгії зробив подвійну заміну, випустивши Лукаку і Мертенса, і його команда завелася. Спочатку Феллайні головою пробив повз ворота, потім воротарю Аргентини Ромеро довелося ловити в кутку удар свого ж захисника. Ну а в кінці гри команди створили небезпечні ситуації - спочатку Мессі вибіг майже з центра поля на побачення з воротарем, але Куртуа був просто незрівнянний. А потім Лукаку поставив корпус, віддав пас - і захисник виніс м'яч з воротарського.

Аргентина - Бельгія - 1:0

Гол: Гонсало Ігуаїн (8)

Останній раз Аргентина виходила в півфінал в 1990 році - тоді команди Дієго Марадони зайняла друге місце, програвши у фіналі Німеччини. Враховуючи турнірні розклади, такий фінал може повторитися і в Бразилії.

Суперник команди Мессі в 1/2 фіналу визначиться ввечері у поєдинку Голландії та Коста-Ріки.