На сьогодні рівень захворюваності на грип та ГРВІ в Києві в 2,6 рази нижчий епідеміологічного порогу й загрози виникнення епідемії немає, повідомили в КМДА.
У прес-службі Київської міської державної адміністрації, посилаючись на головного державного санітарного лікаря столиці Ірину Козлову, повідомили, що в перший тиждень нового року рівень поширення грипу та ГРВІ помітно знизився в порівнянні із груднем 2007 року. Однак і тоді рівень захворюваності на ГРВІ та грип був нижчим епідпорогу удвічі.
Згідно з даними вірусологічної лабораторії міської санепідемстанції, за останні 52 тижні вірусів грипу не виявлено, хоча виділено 41%
аденовірусів і 4,1% - вірусів парагрипу.
Експерти зазначають, що захворюваність на грип та ГРВІ в останні тижні відповідає сезонному рівню, тому епідемія грипу Києву не загрожує.
За матеріалами УНІАН