Шаттл Endeavour з сімома астронавтами на борту сьогодні вночі вирушив на Землю, передає аґенція France Presse.
Шаттл відстикувався дещо пізніше запланованого часу, тобто не о 01:56 за київським часом, а о 02:25. Затримку спричинило те, що одна панель сонячних батарей не була закріплена як слід.
На борту шаттла перебуває екіпаж у складі командира Домініка Горі, пілота Грегорі Джонсона, а також Ріка Ліннеана, Роберта Бенкема, Майка Форемана й Гаретта Рейсмана. Крім того, з американськими астронавтами летить японський фахівець Такао Дої.
Ця місія Endeavour побила рекорд, бо тривала 16 днів. За час польоту астронавти п'ять разів виходили у відкритий космос, встановили на станції першу герметичну секцію японського лабораторного блоку Кібо й зібрали механічні маніпулятори Декстер канадської космічної аґенції.