RU
 

В Одеській області спостерігали смерч

Корреспондент.net,  18 червня 2018, 08:40
0
766
В Одеській області спостерігали смерч
Фото: facebook.com/bojcenko
Під Одесою спостерігали смерч

Свідками досить рідкісного природного явища стали жителі села Приморське. Обійшлося без жертв.

Жителі Кілійського району Одеської області стали свідками того, як в морі пронісся смерч. Відповідні фото в неділю, 17 червня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікував голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.

Як повідомляє Громадське радіо, обійшлося без жертв і руйнувань.

Раніше житель Сумської області зняв на відео смерч, що зривав дах.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Негода в Україні
На вихідних Україну накриють дощі з грозами та шквалами
Температура в Карпатах впала до "нуля"
В Україні оголосили штормове попередження
Повалені дерева перекрили траси: Україну накрила негода
СюжетСмертельний вітер в Україні: прогноз і наслідки
СПЕЦТЕМА: Негода в Україні
ТЕГИ: видеофотоморесмерч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку