Україна виграла чемпіонат світу з футболу U-20

Корреспондент.net,  15 червня 2019, 20:56
0
1758
Україна - чемпіон світу

Збірна України - переможець чемпіонату світу з футболу серед гравців, які не старше 20 років. У фіналі українці обіграли збірну Південної Кореї.

Збірна України виграла чемпіонат світу з футболу U-20, в фіналі українці з рахунком 3:1 обіграли збірну Південної Кореї.

Фінальний поєдинок відбувся в польському місті Лодзь.

Корреспондент.net провів онлайн-трансляцію фінального матчу Україна - Південна Корея.

Корейці відкрили рахунок в матчі, реалізувавши пенальті на перших хвилинах поєдинку.

В середині першого тайму Владислав Супряга зрівняв рахунок, а в другій половині все той же Супряга забив ще один гол.

В кінці поєдинку чудовий сольний прохід вдався Цітаішвілі, який встановив фінальний рахунок в матчі - 3:1 на користь збірної України!