Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко розповіла, що бере у свою команду тільки найкращих людей, які працювали у владі за часів президентства Леоніда Кучми.
Напередодні, в ефірі телеканалу 1+1, коментуючи докори в тому, що прем`єр узяла в парламентську фракцію і органи влади «кучмістів», Тимошенко зазначила: «Мої кучмісти – найкращі у світі. Вони роблять те, що потрібно країні. Вони потрапили в команду, в якій вони у форматі».
Тимошенко підкреслила, що багато надзвичайно талановитих людей «кучмізм просто зламав і зіпсував» .
«І зараз Кучма на держдачі поки що відпочиває, а люди страждають від наслідків кучмізму», - зазначила Тимошенко і висловила сподівання, що «рано чи пізно» вона особисто і вся її команда зроблять так, що талановиті організатори і менеджери з «кучмістів» «сповідатимуть принципи, які потрібні Україні».
«Цей процес йде», - підкреслила Тимошенко.
У зв`язку із цим прем`єр пригадала керівників Державної митної служби Валерія Хорошковського і Державної податкової адміністрації Сергія Буряка, роботою яких, за її словами, вона дуже задоволена.
Тимошенко зазначила, що Хорошковський навів лад на митниці і зараз вкладає свої кошти, щоб поставити на митниці сканери, а Буряк пообіцяв, що через два місяці ПДВ повертатиметься в автоматичному режимі.
Відповідаючи на запитання про можливість співпраці з екс-головою Адміністрації Президента Кучми Віктором Медведчуком, прем`єр сказала: «Якщо Віктор Медведчук поїде і підпише геніальну угоду по газу, то я, незважаючи на те, що ми з ним не просто ворогами розійшлися, це не просто опоненти... Я не хочу продовжувати цей логічний ряд... Але якщо він зробить висококласну газову угоду – я йому скажу спасибі, оскільки це треба Україні».