RU
 

На вході до Офісу президента почали вимірювати температуру

Корреспондент.net,  13 березня 2020, 14:16
0
193
На вході до Офісу президента почали вимірювати температуру
Фото: Страна
Усередину пропускають тільки здорових громадян

Вхід до Офісу президента дозволений тільки тим громадянам, у кого нормальна температура і чисті руки.

В Офісі президента України ввели нові правила відвідування у зв'язку з епідемією коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє Страна в п'ятницю, 13 березня.

Так, відвідувачів пропускають до будівлі тільки після вимірювання температури тіла. Також на вході стоїть флакон з антисептиком для дезінфекції рук і розміщений стенд з пам'яткою, як уберегти себе від зараження коронавірусом.

Видання пише, що через вимірювання температури відвідувачі проходять всередину Офісу повільніше, ніж зазвичай, тому на вході утворилася черга.

Раніше повідомлялося, що на вході до Верховної Ради почали вимірювати температуру журналістам напередодні брифінгу спікера Дмитра Разумкова.

Глава парламенту анонсував позачергове засідання парламенту через COVID-19. При цьому дату він не назвав.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: температурафотоЖурналистыкарантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку