RU
 

Нардепи в Раді працюють у масках

Корреспондент.net,  17 березня 2020, 11:26
0
1029
Нардепи в Раді працюють у масках
Фото: facebook.com/pavlovskynews
Нардепи у ВР наділи маски

На сьогоднішнє позачергове засідання ВР зареєструвалися 342 нардепи, частина з них прийшла в парламент у медичних масках і навіть респіраторах.

Сьогодні на сесії Верховної Ради деякі народні депутати наділи засоби захисту від коронавірусу.

Зокрема, Юлія Тимошенко надягла маску чорного кольору, а Наталія Королевська - противірусний респіратор. Ірина Геращенко була в звичайній масці білого кольору.

Раніше повідомлялося, що Разумков заявив, що Рада не закриється на карантин.

Нагадаємо також, що нардепи змінили графік роботи ВР через карантин.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: фотомаски
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку