RU
 

В Україні від коронавірусу помер ще один медик

Корреспондент.net,  3 червня 2020, 11:10
0
327
В Україні від коронавірусу помер ще один медик
В Україні зростає смертність серед медиків

За час пандемії в Україні на коронавірус захворіли 4785 медиків, 2500 з них вже одужали, 37 - померли.

З початку тижня в Україні від коронавірусу помер ще один медик. Всього за час пандемії померли 37 медпрацівників, свідчать дані ЦОЗ в середу, 3 червня.

Усього в Україні на коронавірус захворіли 4785 медиків, 2500 з них вже одужали.

Крім того, захворювання виявили у 1791дитини, 718 з них вже вилікувалися.

На амбулаторному лікуванні 17 227 пацієнтів, з них 1496 дітей і 3883 медпрацівники. Всього потребували госпіталізації 7596 осіб, з них 295 дітей і 902 медики. Підключення до апарату штучної вентиляції легенів потребували 292 людини, в тому числі одна дитина і 26 медиків.

Усього в Україні провели 381 552 зразки методом ПЛР і 21 931 зразок - методом ІФА.

Раніше повідомлялося, що з початку пандемії від коронавірусу померли 36 медиків, двоє з них - за минулі вихідні.

У цілому в Україні підтверджено 24 823 випадки COVID-19, з них 10 440 одужали, 735 померли.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: смертьМинздравмедикипандемия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку