RU
 

У ЗСУ захворіли на COVID-19 ще 11 осіб

Корреспондент.net,  4 липня 2020, 15:17
0
75
У ЗСУ захворіли на COVID-19 ще 11 осіб
Фото: facebook.com/Ukrmilitarymedic
Станом на ранок 4 липня кількість пацієнтів з COVID-19 в рядах ЗСУ досягла 170

Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання, зазначають в командуванні медичних сил ЗСУ.

За минулу добу в Збройних силах України зареєстровано 11 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомило командування медичних сил ЗСУ в соцмережі.

Станом на ранок 4 липня кількість пацієнтів з COVID-19 в рядах ЗСУ досягла 170, на ізоляції перебувають 478 осіб.

Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчі три доби - 75 осіб. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають 7 осіб.

"Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", - зазначають в командуванні медичних сил ЗСУ.

Всього за час пандемії в ЗСУ одужали 358 осіб, померли 5.

Нагадаємо, за попередню добу в ЗСУ зафіксовано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Загальна кількість заражених військових зросла до 166.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet


 

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: эпидемияпандемияВСУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку