RU
 

В Україні кожен п'ятий хворий на COVID потрапляє до реанімації

Корреспондент.net,  9 липня 2020, 21:20
0
397
В Україні кожен п ятий хворий на COVID потрапляє до реанімації
Кожен п'ятий потрапляє до реанімації

При цьому рівень кількості пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії в Україні менший від загальносвітового.

 
В Україні тільки за квітень і червень госпіталізували 18 724 пацієнтів з коронавірусом, 3472 з них потребували допомоги у відділеннях інтенсивної терапії. Про це повідомляє прес-служба Національної служби здоров'я в четвер, 9 липня.
 
У процентному співвідношенні 18-19% госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 потребували допомоги у відділеннях інтенсивної терапії.
 
Загалом госпіталізація знадобилася менш ніж половині пацієнтів з коронавірусом.
 
Також в НСЗУ відзначили, що рівень кількості пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії в Україні менший від загальносвітового - 18-19% проти 25%. Загальна кількість госпіталізованих з встановленим COVID-19 у червні зросла на 28%, втім перевантаження лікарень немає.
 
До слова, на лікування пацієнтів з коронавірусом НСЗУ виділила медичним установам майже 1,7 мільярда гривень.
 
Як повідомлялося, в Україні за минулу добу виявили 810 нових випадків COVID-19.
Також напередодні з'явилася інформація, що українські медики стали вдвічі менше хворіти на коронавірус.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: реанимацияпандемия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку